Ürün satın alırken yaşadığınız sorunlar hakkında canlı destek ekibimizden destek alabilirsiniz.

Gizlilik İlkeleri

 • Web Sitemiz'den yalnızca ürün siparişi amaçlı bilgi girişi yapılmaktadır.
   

 • Web Sitemiz'e girilen bilgilerin güvenliği açısından firmamız sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Müşterilerimizin Web Sitemiz'e ürün siparişi amaçlı girmiş oldukları bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. 
   

 • Zirve Bilgisayar Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti. söz konusu bilgileri müşterilerin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır.  
   

 • Zirve Bilgisayar Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti. bu bilgileri sadece gerekli yetkiler ve yasal düzenlemeler çerçevesinde açıklayabilecektir. Zirve Bilgisayar Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti. 'nin tabi olduğu düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri müşteri bilgilerinin açıklanmasını istediğinde, Zirve Bilgisayar Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti. bu bilgileri yalnızca gerekli yetkiler çerçevesinde açıklayacaktır.  
   

 • Zirve Bilgisayar Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti. destek hizmetler almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firmaların firmamızın gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlayacaktır.  
   

 • Web sitemizde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, Zirve Bilgisayar Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti. 'ye aittir.
   

 • Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin gizliliğini korumak amacıyla firmamız sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Ek olarak bilgi alınmak istenen konularda Zirve Bilgisayar Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti. ‘e  danışmakta tereddüt etmeyiniz..
   

 Yardımcı olmamızı ister misiniz?