Ürün satın alırken yaşadığınız sorunlar hakkında canlı destek ekibimizden destek alabilirsiniz.

Hakkımızda


 
 Zirve Bilgisayar Tic. Ve San. Ltd. Şti., 1994 yılında Ankara’da hukuk sektöründe özel yazılımlar ve uygulamalar anlamında yaşanan eksiklikleri görerek, ağırlıklı olarak hukuk alanına yönelik çözümler üretmek amacıyla kurulmuştur. Bu süreçte, hukuk alanı dışında da birçok özel yazılım projesini hayata geçirmiştir.
 
İcraPro (İcraProfessional) Hukuk Programı ile 26 yıldır icra takip süreçlerinde avukatlara hizmet vermektedir.
 
Bu dönemde teknolojide yaşanan gelişmeler ve hukuk alanında UYAP (Ulusal Yargı Ağı Projesi) gibi düzenlemeler, İcraPro’nun bu gelişmelere hızlı bir şekilde adapte olmasını sağlamıştır.
 
Hukuk alanında İcraPro ile yola çıkan Zirve Bilgisayar daha sonra dava alanında da DavaPro (DavaProfessional) Hukuk Programı ile sektöre yeni bir soluk getirmiştir.
 
Hem İcraPro hem de DavaPro için, bu alanlarda uzman avukatlarla ortak çalışmalar yapılmıştır.
 
Zirve Bilgisayar, 2018 yılında Mobil İcraPro ile İcraPro’yu cep telefonlarına taşımıştır.
 
2019 yılında ise arabulucuların işlerin kolaylaştırmak, zaman ve emekten tasarruf etmelerini sağlamak amacıyla ArabulucuPro’yu geliştirerek kullanıcıların hizmetine sunmuştur.
 
Bu programları kullanan tüm kullanıcılarımız, getirdikleri öneriler ile programların gelişmesi ve daha ileriye gitmesi konusunda destek aldığımız en önemli çözüm ortaklarımızdır. Bu nedenle Zirve Bilgisayar, kullanıcılarını yol arkadaşları olarak görür. Aradaki ilişkinin sadece ticari bir ilişki olarak kalmaması, birlikte üretmek, gelişmek, geliştirmek, dönüşmek ve dönüştürmek için çalışır.
 
Yazılım geliştirme çalışmalarını yaparken ve yeni teknolojileri yazılımlarına entegre ederken, özellikle İzmir’de İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü’nde yer alan Teknoparktaki AR-GE biriminin çalışmaları büyük önem taşımaktadır. AR-GE birimi, Adalet Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı ile yeni gelişmeler ve düzenlemelerin hızlı bir şekilde yazılımlara eklenmesi için sürekli iletişim halindedir.
 
Zirve Bilgisayar, kullanıcılarına teknik destek hizmetini en iyi şekilde ve kullanıcı memnuniyetini en üst düzeyde tutarak vermek için çabalamaktadır. Teknik destek hizmetlerini, web üzerinden canlı destekle, uzaktan bağlanarak, telefonla ve kimi zaman da yerinde ziyaretle vermektedir.
 
Zirve Bilgisayar’ın kurumsal ve bireysel on binin üzerinde kullanıcısı bulunmaktadır.
 
Zirve Bilgisayar bu çalışmaları yaparken, birçok farklı firma ile ortak çalışmalar ve çözüm ortaklığı da yapmaktadır.
 
Zirve Bilgisayar Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti.
 
Vergi Dairesi     : Urla
 
Vergi Numarası : 9980075385 
 
Adres                 : GÜLBAHÇE MH. GÜLBAHÇE CD. İYTE SİT.TEKNOPARK İZMİR A1 BİNASI APT.NO:1/17/44 URLA/İZMİR
 
Telefon               : 0(312) 430 12 64 (Pbx)

 Yardımcı olmamızı ister misiniz?